Zwycięzcy naszych konkursów

Wyniki naszych konkursow
13-04-22 | Aktualności

Od samego początku zainteresowanie naszymi konkursami było bardzo duże, a liczba nadesłanych prac przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, i z radością ogłaszamy zwycięzców naszych konkursów.

Najlepsze prace w naszych konkursach

W każdym zgłoszeniu zwracamy uwagę na kreatywność, jakość i oryginalność. Każdy zwycięzca jest doskonałym przykładem tego, co sprawia, że dany konkurs jest wyjątkowy. Chcemy, aby ludzie brali udział w każdym konkursie i aby byli dumni ze swojego zgłoszenia. Jeśli naprawdę chcesz się wyróżnić i wygrać, pamiętaj o kilku rzeczach.

Istnieją pewne kryteria, według których oceniamy każde zgłoszenie. Zwracamy uwagę na oryginalność, kreatywność i szczegółowość. Chcemy być oczarowani opowiedzianymi przez Was historiami. Chcemy być zainspirowani Waszymi zdjęciami. Chcemy być zdumieni rzeczami, które tworzycie.

Wyniki naszych konkursów - podsumowanie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gościom za aktywny udział w pracach naszej firmy. Dziękujemy również naszym partnerom, których pomoc i wsparcie przyczyniły się do sukcesu naszych imprez. Będziemy szczęśliwi, mogąc spotkać się z Państwem na kolejnych imprezach!

Zwycięzcy naszych konkursów

Wszystkie nasze poprzednie konkursy i ich wyniki można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Regularnie organizujemy konkursy na tworzenie treści, w których możesz wygrać wspaniałe nagrody, jeśli zostaniesz zwycięzcą. Musisz stworzyć oryginalną treść, spełnić wymagania i przesłać zgłoszenie przed upływem terminu. Następnie nasi redaktorzy przejrzą Twoje zgłoszenie, aby upewnić się, że spełnia wszystkie nasze wytyczne.


Dodany przez MODN